Treeningpukk Tacx NEO 2T

Kuumakse al. 43,36 / 60 kuud

1.299,00

Täiustatud disaini ja uuendatud komponentidega NEO 2T Smart treeningpukk pakub kaasahaaravamat rattatreeningu kogemust, mõõdab koguvõimsust, vasaku/parema tasakaalu ja palju muud.

VAIKUSE HELI
Uuendatud magnetid on oluliselt parandanud NEO 2T Smarti liikumatust, mille tulemuseks on märkimisväärselt vaikne trenažöör.

MUGAVAM SÕIT
NEO 2T Smart reageerib koheselt kiiruse või kalde muutustele ning võimaldab liikuda jalgrattaga sõites vasakule ja paremale, järgides keha loomulikku kulgu.

DÜNAAMILINE INERTS
Välissõidu simuleerimiseks siseruumides juhib dünaamiline inerts massiinertsust ja kompenseerib kaalu, kiirust ja kaldenurka, et muuta teie sõit realistlikumaks.

TEETUNNETUS
See funktsioon töötab koos Tacxi tarkvara või rakendusega Zwift, et panna trenažöör vibreerima ja simuleerida erinevatel teepindadel, näiteks munakivi- ja kruusapinnal, sõitmise tunnet.

ÜHILDATAV
NEO 2T Smart suhtleb BLUETOOTH® Smart tehnoloogia ja ANT+® FE-C protokolli kaudu, nii et see töötab paljude populaarsete treeningrakendustega, nagu TrainerRoad ja Zwift.

Ühendage FLUX S Smart korraga mitme seadmega, et saaksite nautida Tacxi tarkvara ja jälgida samaaegselt oma Garmini rattaarvutis oma sooritust.

TACX KOOLITUSE TARKVARA
Nautige raamatukogu, mis on täis enam kui 100 kvaliteetset tõsieluvideot, mis lasevad teil kogeda Alpide järskudel mägedel või Milano munakiviteedel sõites.

TACX TREENINGUKAVAD
Kasutage treeningkavasid, mis on loodud teie kehalise vormi jaoks, et aidata teil oma eesmärke saavutada. Võistlege reaalajas vastastega, laadige üles GPS-andmeid, sõitke 3D-kaartidega ja palju muud.

Laost otsas

Tootekood: 10-T2875.61 Kategooria: