Treeningpukk Tacx Flux S Smart

Kuumakse al. 21,65 / 48 kuud

599,00

FLUX S Smart on ideaalne sisetreeningu kaaslane.

TÄPNE JA USALDUSVÄÄRNE
Jälgige oma jõudlust ja edusamme usaldusväärsete ja järjepidevate mõõtmiste abil. See hõlmab võimsust, kiirust ja kadentsi, mõõdetuna täpselt 3% piires.

VALMIS SPRINDIKS

FLUX S Smarti trenažööri hästi tasakaalustatud disain tagab maksimaalse stabiilsuse isegi kõige intensiivsemate sprintide ajal.

RONI KÕRGEMALE
Kasutage oma intensiivsetest treeningutest maksimumi, treenides realistlikult simuleeritud tõusudel kuni 10% kaldega.

REALISTLIKUM SÕIT
7,0 kg raske hooratas tagab realistliku sõidutunde ja hea reageerimisvõime.

SUJUV JA VAIKNE
See otseveojõuga trenažöör on loodud viima vibratsiooni- ja mürataseme absoluutse miinimumini, mille tulemuseks on üks vaiksemaid saadaolevaid hoorattaga varustatud jalgrattatrenažööre.
ÜHILDATAV
FLUX S Smart suhtleb BLUETOOTH® Smart tehnoloogia ja ANT+® FE-C protokolli kaudu, seega töötab see paljude populaarsete treeningrakendustega nagu TrainerRoad ja Zwift.

SEADME ÜHILDUSVÕIME
Ühendage FLUX S Smart korraga mitme seadmega, et saaksite nautida Tacxi tarkvara ja jälgida samaaegselt oma Garmini rattaarvutis oma sooritust.

TACX KOOLITUSE TARKVARA
Nautige raamatukogu, mis on täis enam kui 100 kvaliteetset tõsieluvideot, mis lasevad teil kogeda Alpide järskudel mägedel või Milano munakiviteedel sõites.

TACX TREENINGUKAVAD
Kasutage treeningkavasid, mis on loodud teie kehalise vormi jaoks, et aidata teil oma eesmärke saavutada. Võistlege reaalajas vastastega, laadige üles GPS-andmeid, sõitke 3D-kaartidega ja palju muud.

Laost otsas

Kategooria: