RATTAKOMPUUTER GARMIN Edge® 530

Kuumakse al. 12,34 / 36 kuud

299,99

DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JÄLGIMINE

Rohkem vihjeid selle kohta, kuidas sinu keha treeningule reageerib. Jälgi VO2 max, taastumisaega treeningkoormust, treeningkoormuse fookust ja palju muud.

TREENITUSTASE

Kui tõhus on sinu trenn? Hinda oma hiljutiste treeningute sooritusvõime ajalugu automaatselt ja näe, kas trenn on olnud produktiivne, kas oled saavutanud tippvormi või pingutad üle.

KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV

Valmistu igaks keskkonnaks ette. Vaata, kuidas su keha eri keskkondades kuumuse ja kõrgusega kohaneb.

SHIMANO SAMMUDE EBIKE SÜSTEEMI ÜHILDUVUS

Vaata eBike olekukuva, andmevälju ja süsteemi oleku ja hoiatusteadete tuge. Näed sõidu ajal ka abitaset, valitud käiku, aku kasutusaega ja paljud muud.

ÜHILDUB SEADMEGA DI2

See Edge’i seade ühildub elektroonilise käiguvahetussüsteemiga SHIMANO Di2, see on nüüd saadaval juhtmevaba ühendusega, mis tagab kiire, automaatse seadistuse ning näitab/salvestab või kannab üle andmed kuni 12 kiirusega käikude süsteemile. Vaata esi- ja tagumise käigu andmeid ning vasak- ja parema käiguvahetuskangi aku laetuse taset.

RATTASÕIDU DÜNAAMIKA

Kasuta ära täiustatud rattasõidumõõdikuid , mis näitavad muutusi sinu sooritusvõimes, mis põhinevad asendil, ratta seadistusel, sõidu kestusel ja paljul muul.

MTB DÜNAAMIKA

Uue mägirattasõidumõõdikuga saad jälgida sõidu vajalikke andmeid nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus oleku aeg.

GRIT™ JA FLOW™

Grit näitab, kui raske on sõit, kasutades selleks GPS-i, kõrguse ja muid andmeid. Flow mõõdab rajal laskumise sujuvust, et saaksid järgmine kord skoori ületada.

TÄIUSTATUD TREENINGUD

sünkronitud treeninguid TrainingPeaks® ja meie veebikommuun, Garmin Connect™, otse oma seadmesse Edge. Vaata tulevast treeningut ja siirdu sujuvalt vajalikku tegema.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Vaata jäänud tõusu pikkust ja kallet teekonnal või rajal sõites automaatselt. Nii saad mõõta pingutust ja näha, palju veel kannatama pead.

PIKEM AKU KASUTUSAEG

Seadme Edge 530 aku kestab kuni 20 tundi kui kasutad GPSi ja kuni 40 tundi kui kasutad koos valikulise Garmin Charge™ lisaakuga või energiasäästurežiimis.

SÕIDUSPETSIIFILINE KAARDISTAMINE

Sõltuvalt sellest, kas sõidad mägi-, kruusa-, või maanteel, näed põhilist kaardiinfot vastavalt oma sõidu tüübile. Selgelt arusaadavad jalgrattasõiduks sobivad marsruudid on paremini nähtavad, et saaksid leida vajalikku silmapilkselt.

GARMINI JALGRATTAKAARDID

Eelsalvestatud kaardid tagavad sõitmisel suurema katvuse, kui kunagi varem, sealhulgas ülemaailmsed mägijalgratta rajaandmeid rakendusest Trailforks.

TRAILFORKS RAKENDUS

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

HARUREŽIIM

Kui kasutad rakendust Trailforks, kuvab see režiim automaatselt rajale jäävad hargnemised ja näitab, kus rajavõrgus sa asud.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMISE ABIL

Saabuvate pöörete hoiatustega, ei eksi sa kunagi.

TAGASI ALGUSESSE

Edge® 530 rattakompuuter on piisavalt nutikas, et sind marsruudile või tagasi algusesse juhatada siis, kui oled teelt kõrvale kaldunud või kui otsustad varem koju tagasi pöörduda.

TEEKONNA ARVUTAMINE

Sea vaim kiiremaks sõiduks valmis. Meie rajad arvutatakse nüüd kiiremini ja salvestatakse vahemällu, seega saad rohkem aega sõita ja pead vähem ootama.

RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSED MARSRUUDID

Kasutades ratturite üles laaditud miljardeid teekonna miile, leiab seade Edge® 530 parima marsruudi – valik tehakse kõige rohkem kasutatud teede ja radade seast.

VARIA™ ÜHILDUVUS

Paarista Edge® 530 oma Varia tahavaateradari ja tuledega, et näeksid ja oleksid nähtav.

JUHTUMITUVASTUS

Edge saadab õnnetuse tuvastamisel automaatselt sinu asukoha eelsalvestatud hädaolukorra kontaktile2. Juhtumite tuvastamine on vaikimisi lubatud ainult järgmiste profiilide puhul: Road (maantee), Gravel (kruusatee), Commute (tööle-kojusõit), Tour (ringreis) ja eBike (elektriratas).

JALGRATTA ALARM

PIN-koodiga kaitstud jalgratta alarm teavitab sind sinu nutitelefonis, kui su ratast liigutatakse siis, kui oled ise toas või rattast eemal puhkepausil.

RÜHMASÕNUMID

Püsi ühenduses3 oma sõidukaaslastega, kui rühmast eraldud.

LIVETRACK

Kasuita rakendust LiveTrack ja sinu sõbrad ja pereliikmed saavad näha sinu asukohta reaalajas3 ja vaadata isegi sinu eelnevalt plaanitud teekonda. Ole rahulik, sulle kallid inimesed teavad, kus sa sõidad.